Realizujemy nową inwestycję w Żernikach Wrocławskich. Są to budynki jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej. Malinowa Enklawa to kameralny projekt, który stanie się Twoją oazą spokoju po ciężkim dniu pracy.

Domy zostały zaprojektowane w bardzo wysokim standardzie, a cechują się przede wszystkim: 3-szybowymi oknami wraz z automatycznymi roletami zewnętrznymi na pilota oraz drzwiami wejściowymi wyposażonymi dodatkowo w zamek szyfrowy. To wszystko zapewni bezpieczeństwo, jakiego poszukujecie dla siebie i dla całej rodziny. Budynki wyposażone są również w ogrzewanie podłogowe, a także w dwie klimatyzacje znajdujące się na piętrze i parterze. Kamienne parapety, automatyczna brama wjazdowa, zbiornik bezodpływowy pozwalający na wykorzystanie wód opadowych do podlewania ogrodu, czy też instalacja systemu zmiękczającego wodę sprawi, że nowoczesność i funkcjonalność odczuć będzie można codziennie. O garaż i miejsca postojowe nie trzeba się martwić, ponieważ przynależą one do każdego lokalu.

Kolejną zaletą Malinowej Enklawy jest jej lokalizacja, która pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do centrum Wrocławia, a samo otoczenie pozwala na relaks w ciszy i spokoju.