Inwestycje

Trzy Kolory

ul. Szkolna, Radwanice

Osiedle „Trzy Kolory” to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskie sąsiedztwo szkoły i przedszkola, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Jednakże, lokalizacja pozwala też na sprawny dojazd do centrum Wrocławia – okolice Wschodniej Obwodnicy.

Przytulne Zacisze

ul. Skrajna, Radwanice

Przytulne Zacisze” to nasza najnowsza inwestycja, którą charakteryzuje korzystna komunikacja z Wrocławiem, która w pełni zaspokaja potrzeby mieszkańców, względem niezbędnych usług. Lokalizacja usprawnia wszelkie tematy związane z transportem, obsługą bankową, opieką zdrowotną, szkolnictwem czy kulturą. 

Malinowa Enklawa

ul. Malinowa, Żerniki Wrocławskie

Malinowa Enklawa” to kolejna kameralna inwestycja, którą tym razem realizujemy w Żernikach Wrocławskich. Chcąc zapewnić Państwu ciszę i spokój tak potrzebne do zrelaksowania się po całym dniu pracy, tworzymy dla Państwa dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, które staną się Państwa oazą spokoju.

Krótka

ul. Krótka, Radwanice

Budynek wielorodzinny z dwudziestoma mieszkaniami. Cechami charakterystycznymi  są 3-szybowe okna, drzwi wejściowe w bardzo wysokim standardzie, jak również wykończenia ze stali nierdzewnej oraz kamienne parapety. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony z nowoczesnego betonu architektonicznego wykończonego stalą nierdzewną.

1 Maja

ul. 1 Maja, Radwanice

Mieszkania w kameralnej części Radwanic. Do wyboru są miejsca postojowe lub garaże.  Do części mieszkań przynależą balkony z betonu architektonicznego.

Jaśminowe Szeregi

ul. Jaśminowa, Radwanice

Domki szeregowe, które mają zaprojektowany ogród zimowy i 35 metrowy taras na pierwszym piętrze.

Bzowa II

ul. Bzowa, Radwanice

Inwestycja, którą cechuje różnorodność powierzchni i rozkładów mieszkań.  Do każdego mieszkania przylega balkon, a w budynku znajdują się garaże.

Bzowa I

ul. Bzowa, Radwanice

Jedno i dwupokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji.  Każde mieszkanie ma cudowny taras i przyporządkowane miejsce postojowe przed budynkiem.