Inwestycje

Trzy Kolory

ul. Szkolna, Radwanice

Osiedle „Trzy Kolory” to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi ze względu na bliskie sąsiedztwo szkoły i przedszkola, z dala od zgiełku ruchliwych ulic. Jednakże, lokalizacja pozwala też na sprawny dojazd do centrum Wrocławia – okolice Wschodniej Obwodnicy.

Malerzowice Wielkie

działki z linią brzegową i zbiornikiem wodnym na własność

Uwielbiasz łono natury? Opalać się na piaszczystej plaży? Jesteś zapalonym wędkarzem lub pasjonatem sportów wodnych? Ta oferta skierowana jest dla ciebie!  II etap sprzedaży działek.  Oferujemy ci sprzedaż nie tylko pięknej działki, ale również prawie 40 ha z krystaliczną wodą stawu, którego staniesz się właścicielem.

Przytulne Zacisze

ul. Skrajna, Radwanice

Przytulne Zacisze” to nasza najnowsza inwestycja, którą charakteryzuje korzystna komunikacja z Wrocławiem, która w pełni zaspokaja potrzeby mieszkańców, względem niezbędnych usług. Lokalizacja usprawnia wszelkie tematy związane z transportem, obsługą bankową, opieką zdrowotną, szkolnictwem czy kulturą. 

Malinowa Enklawa

ul. Malinowa, Żerniki Wrocławskie

Malinowa Enklawa” to kolejna kameralna inwestycja, którą tym razem realizujemy w Żernikach Wrocławskich. Chcąc zapewnić Państwu ciszę i spokój tak potrzebne do zrelaksowania się po całym dniu pracy, tworzymy dla Państwa dwa budynki jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, które staną się Państwa oazą spokoju.

Krótka

ul. Krótka, Radwanice

Budynek wielorodzinny z dwudziestoma mieszkaniami. Cechami charakterystycznymi  są 3-szybowe okna, drzwi wejściowe w bardzo wysokim standardzie, jak również wykończenia ze stali nierdzewnej oraz kamienne parapety. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony z nowoczesnego betonu architektonicznego wykończonego stalą nierdzewną.

Your Server is Unable to connect to the Google Geocoding API, kindly visit THIS LINK , find out the latitude and longitude of your address and enter it manually in the Google Maps Module of the Page Builder

1 Maja

ul. 1 Maja, Radwanice

Mieszkania w kameralnej części Radwanic. Do wyboru są miejsca postojowe lub garaże.  Do części mieszkań przynależą balkony z betonu architektonicznego.

Your Server is Unable to connect to the Google Geocoding API, kindly visit THIS LINK , find out the latitude and longitude of your address and enter it manually in the Google Maps Module of the Page Builder

Jaśminowe Szeregi

ul. Jaśminowa, Radwanice

Domki szeregowe, które mają zaprojektowany ogród zimowy i 35 metrowy taras na pierwszym piętrze.

Bzowa II

ul. Bzowa, Radwanice

Inwestycja, którą cechuje różnorodność powierzchni i rozkładów mieszkań.  Do każdego mieszkania przylega balkon, a w budynku znajdują się garaże.

Bzowa I

ul. Bzowa, Radwanice

Jedno i dwupokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji.  Każde mieszkanie ma cudowny taras i przyporządkowane miejsce postojowe przed budynkiem.